Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wujek Google.

Wujek Google.

Kim jest, jak wygląda, co robi? Czy naprawdę jest taka idealna? Co sprawia, że lgną do niej tłumy męskich fanów? Ładna słodka buzia? Pochodzenie? Charakter? Co sprawia, że ona jest atrakcyjniejsza niż inne dziewczyny? 

Zawsze na uboczu, po cichu i bez perwersji nagle staje się kimś więcej niż mamą i żoną. Obiekt pożądania i ikona seksualności. Czyli jak dziewczynę z przedmieścia wchłoną świat pieniędzy i seksu.

Wujek Google i fraza: "praca przez internet" zmieniła moje życie. Nieodwracalnie.

Odnośnik do strony z kamerkami bardzo mnie zaintrygował. Kliknęłam i przeniosłam się w świat emanujący seksem. Pachniało tam spermą i wilgocią po deszczu. Tak to wspominam. Różowe napisy i laska tryskająca ja odległość. Nigdy tego nie widziałam. Nie wiedziałam, że tak się da. 

I choć filmy porno od dawna są w moim życiu nigdy nie natknęłam się na TAKIE! tryskanie podczas orgazmu.

Uwielbiam patrzeć na seks. Na kobiety w akcji lub na kobietę zdominowaną przez kilku mężczyzn. Lubię ostro, brutalnie, ale bez blizn ;). Lubię patrzeć jak ona cierpi, mówi nie, a oni są głusi na jej prośby. Sama nie poddałabym się torturom seksualnym, lecz patrzenie na taką "krzywdę" podnieca mnie.#Kejsi 24/08/2016 23:55:24 [Powrót] No powiedz coś.!